Tel:+36 70 705 0957                         Email: vizsgakozpont@nyiregyhaziavk.hu                 A NAH által NAH-12-0008/2021 számon akkreditált vizsgaközpont (személytanúsító szervezet)

Tisztelt Pályázók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Nyíregyházi Vizsgaközpont szabályzata szerint a pályázati bírálatok időbeni eljárásrendje a következő. Az adott hónap 20. napjáig beérkezett pályázatokat havonta egyszer, a hónap utolsó munkanapjáig bíráljuk el.

Az elbírált pályázatokra az értesítéseket, a pályázatok elbírálását követő 5 munkanapon belül küldjük ki, a pályázó által megadott e-mail címre.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a pályázatok csak abban az esetben kerülnek elbírálásra, ha azok hibátlanul kitöltve, a pályázó által aláírva, minden kötelező mellékletet csatolva érkezik meg a Nyíregyházi Vizsgaközponthoz.

Hibás pályázat beküldésekor értesítjük a pályázót arról, hogy a pályázata nem kerül elbírálásra.

A nagy számban beérkező pályázatok miatt kérjük szíves türelmüket!

Nyíregyháza, 2021. november 24.

Tisztelettel

Obuczki Rita Éva
vizsgaközpont vezető

Pályázati felhívás a Nyíregyházi Vizsgaközpont által nyilvántartott FELADATKÉSZÍTŐ TAGI NYILVÁNTARTÁSBA történő jelentkezésre